Atribuită Cumpărare directă

Pachet vocenet M-5 euro Pachet Norton Security Online 10 Licente-5 euro Metronet 50/100Mbps -115 euro Total 125 euro fara TVA Contract 12 luni perioada ian-dec.2020< 1 euro curs BNR -4.7791RON

Număr anunț
DA24847783
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Costin D. Nenitescu (CUI 4318040)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.155 RON
Valoare atribuită
7.155 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.155 RON

din 7.155 RON estimat