Atribuită Cumpărare directă

Servicii de telecomunicatii, voce si internet, - 29 linii telefonice cu beneficii comune: • Minute nelimitate in Telekom; • 3000 de minute catre retele fixe nationale; • 1000 de minute catre retele mobile nationale; • Back-up voce mobila; - 4 Servicii televiziune in Bucuresti, 102 canale incluse in grila; - Conexiune de internet premium: • banda garantata si simetrica, 100 Mbps; • acces metropolitan 200 Mbps; • clasa IP dedicata (8 IP-uri din care 5 utilizabile de client); • licente office 365; • SLA (garantare functionalitate serviciu 99%) • Monitorizare proactiva; • Sisiune BGP inclusa; • 1 Acces Point Gratuit; Abonament lunar: 468 euro (fara TVA). 1 euro curs BNR -4.7791ron

Număr anunț
DA24841012
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU RESURSE MINERALE (CUI 4192790)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64211000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.697,08 RON
Valoare atribuită
6.697,08 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.697,08 RON

din 6.697,08 RON estimat