Atribuită
Cumpărare directă
Set de 6 suporturi de pahare, dimensiuni/bucata 9/9cm cu colturi rotunjite, material pluta de 3mm, 6 imagini diferite personalizate cu imaginile si inscrisurile beneficiarului, ambalaj cutie plastic transparenta de dimensiuni 9.2/27/1.1cm cu agatatoare sau cutie carton
- Număr anunț
- DA24855370
- Autoritate contractantă
- MUZEUL DE ARTA CRAIOVA (CUI 4417125)
- Furnizor / câștigător
- GORGONA DESIGN SRL (CUI 15576460)
- Cod CPV
- 39221120-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 15.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.