Atribuită
Cumpărare directă
contine: HARTIE IGIENICA - 72 ROLE RHIA EURO 3 HARTIE INDUSTRIALA ALBA- 6 BUC CIF DETERGENT UNIVERSAL- 3 BUC SACI 35/30 - 40 BUC SHUTTER FORTZA BLU ODORIZNAT WC- 20 BUC TM MOP COLORAT- 10 BUC DOMESTOS 5L- 2 BUC WASH LUX DETERGENT VASE 5L- 1 BUC REZERVA MOP PLAT MICROFIBRA- 20 BUC PHV SMART PROSP Z VERDE- 60 BUC ZAFAF DETARTRANT FORTE 5L- 2 BUC
- Număr anunț
- DA24855451
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
- Furnizor / câștigător
- MAJORDOM HYGIENE SRL (CUI 27279137)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.773,88 RON
- Valoare atribuită
- 1.773,88 RON
- Data publicării
- 15.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.