Atribuită Cumpărare directă

Instruirea salariatilor in domeniul situatiilor de urgenta (PSI), efectuarea de controale interne si intocmirea de rapoarte in urma controalelor si exercitiilor de intervemntie. SERVICII PENTRU ANUL 2020-4 TRIMESTRE

Număr anunț
DA24845799
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.14 (CUI 29024520)
Furnizor / câștigător
SENZA PAURA SRL (CUI 27519817)
Cod CPV
75251110-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.512,60 RON
Valoare atribuită
1.512,60 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512,60 RON

din 1.512,60 RON estimat