Atribuită Cumpărare directă

Mikrozid AF Liquid - ambalaj flacon 1 litru,Gigasept AF Forte - ambalaj flacon 2 litri,Dezinfectat de nivel inalt pentru instrumentar Gigasept PAA - ambalaj canistra 5 litri

Număr anunț
DA24871916
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.400 RON
Valoare atribuită
26.400 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.400 RON

din 26.400 RON estimat