Atribuită Cumpărare directă

cupla flexibila – flexo coupling M10 x 1,25 mm, 90203032, cod 308710-01/0510 PC90203032, RACORD FLEXO FK-M10X1.25, FLEXO-COUPLING FK-M10X1.25 masina ATLAS no 605.15.014 / masina ATLAS no 575.12.006)

Număr anunț
DA24849727
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
822 RON
Valoare atribuită
822 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

822 RON

din 822 RON estimat