Atribuită Cumpărare directă

TIFON MEDICAL / TIFON MEDICINAL , in rola, dimensiuni : 90cm x 100m, 100% tifon bumbac, 24 grame, 17 fire (20threads), tesatura 25 x 17, grosime fir 40 x 40, steril, termen valabilitate 5 ani, culoare alba, fara miros, fara pete, tesatura deasa si omogena, de cea mai buna calitate, cu marcaj CE . Ambalare : 1 rola/ambalaj unitar, 16 role / bax. PRETUL ESTE PE METRU LINIAR ( ml ) . Etichetele sunt in limba romana conform legislatiei in vigoare. Producatorul este certificat ISO si are traditie in productia de produse medicale ! Societatea noastra este certificata ISO si este importatorul direct al acestui produs. Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0372/715.678, tel. 0735/549.323, tel/fax : 021.231.94.50

Număr anunț
DA24855761
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
33141114-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,50 RON
Valoare atribuită
100,50 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
16.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,50 RON

din 100,50 RON estimat