Atribuită Cumpărare directă

Buteli Heliu 5.0, 6.0, capacitate 50 litri, presiune 200 bari , 9.2 mc Produsul va fi insotit de certificate de calitate/declarative de conformitate/ bulletin de analiza. Persoana de contact 0746 862 168 Loredana Vasilescu

Număr anunț
DA24847029
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI 2538104)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24111300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.143 RON
Valoare atribuită
5.143 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.143 RON

din 5.143 RON estimat