Atribuită
Cumpărare directă
1.Pila rotunda 4.00x200 mm: 1 buc 2.Colt 3/8 13 RS : 28 buc. (alcatuiesc 1 lant de motoferastrau STIHL) 3.Colt 325 16 RSC: 60 buc. (alcatuiesc 2 lanturi de motoferastrau STIHL, 30 buc/lant) 4.Sina 40 cm//3/8//1.3: 1 buc. 5.Colt 3/8 16 RSC: 30 buc.(alcatuiesc 1 lant de motoferastrau STIHL) 6.Fir nylon-carbon PRO 2.7MMX55M: 2 role 7.Sina 40 cm//3/8//1.6: 1 buc. 8.Sina 40cm/325/1.6: 1 buc. 9.Bujie BPR6ES: 1 buc. 10.Bujie NGK CMR6H: 1 buc. 11.Cutit Desis 300-3, pentru defrisat motocoase medii si mari: 5 buc. 12.Aparatoare cutit FS,de protectie, pentru motocoasele STIHL: 4 buc. 13.Ulei HONDA 1L: ulei pentru motoare in 4 timpi, 10W30: 2 buc. 14.Ulei amestec 1L: ulei pentru motoare in 2 timpi: 8 buc. 15.Ulei STIHL HP ULTRA full sintetic pentru motoare in 2 timpi: 6 buc.
- Număr anunț
- DA24862812
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 16800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.577,13 RON
- Valoare atribuită
- 2.577,13 RON
- Data publicării
- 16.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.