Atribuită
Cumpărare directă
Institutia noastra doreste contractarea serviciilor de mentenanta, intretinere si reparatii retea interna de transmisii date si internet sediu primariei orasului Rovinari, conform caietului de sarcini anexat la prezenta. In situatia in care sunteti interesati, avem rugamintea sa depuneti oferta in plic inchis la sediul institutiei noastre, insotita de adresa de inaintare cu mentiunea denumirii obiectivului. Oferta va contine obligatoriu: formularul de oferta conform specificatiilor caietului de sarcini, certificatul constatator al societatii din care sa reiasa domeniul de activitate. Anexat prezentei cumparari directe regasiti si tipurile de declaratii privind neincadrarea in art. 164, 165 si 167 din Legea 98/2016. Dupa evaluarea ofertei de catre specialistii institutiei noastre, daca va fi acceptata ca si castigatoare, achizitia se va finaliza in SEAP. Va multumim
- Număr anunț
- DA24855288
- Autoritate contractantă
- ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
- Furnizor / câștigător
- MINIDEL SRL (CUI 15964110)
- Cod CPV
- 50312310-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 15.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.