Atribuită
Cumpărare directă
CASCAVAL SOFIA 450G BUC 8 18,5 CASTRAVETI IN OTET 720 ML BUC 16 4,95 CONDIMENTE PT PUI 20G GALEO BUC 15 1,2 FASOLE GALBENA 720 ML BUC 16 4,2 FIDEA 400G BUC 10 3,9 GOGOSARI IN OTET 720 ML BUC 16 5,899 GRIS 1KG UNGARIA BUC 20 2,65 GRIS DE PORUMB 0.5/1 F.E. 5/1 BUC 10 1,4 MAZARE VERDE HOME GARDEN720 ML BUC 16 3,95 MUSCHI FILE CAROLI PROMO KG 6,92 29,5 PASTA TOMATE 280G 30% BUC 20 3,6 PATE SIBIU PORC 200G BUC 20 5,15 PENNE VITA PASTA VRAC 5KG BUC 1 27,5 ROSII DECOJITE 400 GR HG BUC 10 2,39 SALAM SINAIA 350G CRISTIM BUC 8 18,9 SMANTANA 18% 900GR ROMFULDA BUC 7 9,2 SUNCA SISSI KG 9,62 39,5 ULEI SPORNIC 1L BUC 12 4,95 VEGETA 75GR PODRAVKA BUC 20 1,95
- Număr anunț
- DA24859135
- Autoritate contractantă
- GRADINITA P.P.1 HUNEDOARA (CUI 23134397)
- Furnizor / câștigător
- BRAVON SRL (CUI 4006324)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.694,62 RON
- Valoare atribuită
- 1.694,62 RON
- Data publicării
- 16.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.