Atribuită
Cumpărare directă
conexiune Digi Internet Business 90 Mbps - cantitate 2 locatii existente/ adrese de instalare Total pachet/ luna: 382.33 lei+ tva (echivalentul a 80 euro+tva, la curs valutar 4.7791 din 14.01.2020) Total pachet/ 12 luni: 4587.94 lei+ tva (echivalentul a 960 euro+tva, la curs valutar 4.7791 din 14.01.2020)
- Număr anunț
- DA24850212
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT AL MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 14392265)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.587,96 RON
- Valoare atribuită
- 4.587,96 RON
- Data publicării
- 15.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.