Atribuită
Cumpărare directă
SOCIETATEA NATIONALA DE RADIOCOMUNICATII S.A. prin SUCURSALA DIRECTIA RADIOCOMUNICATII IASI, cu sediul in Iasi, strada George Enescu nr 7, judet Iasi Tel.031.500.2358 Fax.0315002381 achizitioneaza lucrarea de instalare, racordare si punere in functiune a trei centrale murale electrice de 37.5kw la statia TV si FM Magura Odobesti, cf caiet de sarcini asumat de catre executant si in baza ofertei depuse la anuntul postat pe SICAP nr inregistrare 304/1025/20-01-2020.
- Număr anunț
- DA24880482
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI 10881986)
- Furnizor / câștigător
- VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL (CUI 15000467)
- Cod CPV
- 45331100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.230 RON
- Valoare atribuită
- 35.230 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.