Atribuită Cumpărare directă

acizitie alimente

Număr anunț
DA24879900
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BARLAD (CUI 4446562)
Furnizor / câștigător
RULTRANS INDUSTRY 93 SRL (CUI 37462580)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.647,25 RON
Valoare atribuită
5.647,25 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.647,25 RON

din 5.647,25 RON estimat