Atribuită
Cumpărare directă
Se va livra cantitatea de 4500 litri motorina euro diesel pentru centrala termica de la Centrul de Plasament "Sfantul Nicodim" Gura Vaii. Persoana de contact Grecu Anca - tel : 0252342317/0747159844 Factura se va intocmi pe centrul mai sus mentionat. Produsul va fi insotit de certificat de calitate sau orice alt document care sa ateste calitatea produsului.
- Număr anunț
- DA24863869
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Mehedinti (CUI 10099816)
- Furnizor / câștigător
- DISTRIBUTIE INDUSTRIALA SI LOGISTICA BUCURESTI (CUI 32303215)
- Cod CPV
- 09134200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.230 RON
- Valoare atribuită
- 22.230 RON
- Data publicării
- 16.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.