Atribuită Cumpărare directă

Servicii lunare de asistenta si suport pentru urmatoarele module din cadrul pachetului informatic APLxPERT: - Contabilitate Bugetara - CO; - Mijloace Fixe - MF; - Personal/Salarizare - SA; - Impozite si Taxe - IT; -Serviciile prestate sunt urmatoarele: a) Interventie remote rapida direct pe serverul beneficiarului si remedierea eventualelor disfunctionalitati.

Număr anunț
DA24868139
Autoritate contractantă
Comuna Mesesenii de Jos (Primaria Mesesenii de Jos Jud. Salaj) (CUI 4495107)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
72600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat