Atribuită
Cumpărare directă
I) Asistenţa tehnică din partea proiectantului pe perioada executării lucrărilor in domeniul drumurilor • Participă ori de câte ori va solicita beneficiarul sau executantul pe şantier, pentru emiterea de soluţii tehnice, precizări sau clarificări legate de aplicarea proiectului în concordanţă cu situaţia din teren. Modificările aduse, din motive obiective, proiectului, caietelor de sarcini sau listelor de cantităţi vor fi realizate numai de către proiectantul lucrării şi însuşite de către experţii tehnici şi specialiştii verificatori de proiecte. Deplasarea pe şantier se efectuează în conformitate cu termenele din graficul de execuţie, din proprie iniţiativă, la solicitarea dirigintelui de şantier (achizitorului), la sesizarea proprie sau la sesizarea executantului; • Răspunde solicitărilor venite din partea beneficiarului cu privire la unele completări sau detalii suplimentare, dispoziţii de şantier, etc, în cel mai scurt timp posibil. Orice dispoziţie de şantier se va supune aprobării de către Beneficiar. II) Consultanta manageriala si asistenta in implementarea proiectelor : - monitorizarea proiectului si monitorizarea riscurilor - controlul costurilor si incadrarea in duratele planificate • Intocmirea rapoartelor tehnice trimestriale si finale; • Intocmirea rapoartelor financiare trimestriale si finale; • Consultanta si asistenta la intocmirea dosarelor de plat
- Număr anunț
- DA24856361
- Autoritate contractantă
- Comuna Obirsia Closani (Primaria com. Obirsia Closani) (CUI 7536910)
- Furnizor / câștigător
- DAVIDE EL BRAVO SRL (CUI 31700497)
- Cod CPV
- 79933000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.000 RON
- Valoare atribuită
- 55.000 RON
- Data publicării
- 15.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.