Atribuită Cumpărare directă

BEC LED E14 7W R50 6500K ECOPLANET 3 BUC X 6.7227 RACORD FLEX.I-E 1/2/10X1X35 60CM 2 BUC X 7.4790 SIFON FLEX 1 1/4X32/40+VENTIL A75+A31 1BUC X 10.5042 BATERIE PREMIUM GAT LEBADA 1 BUC X 133.6134

Număr anunț
DA24868197
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179,24 RON
Valoare atribuită
179,24 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179,24 RON

din 179,24 RON estimat