Atribuită Cumpărare directă

accu achizitioneaza servii de Repararea si intretinerea echipamentului informatic CPV: 50312000-5, pentru un nr de 60 de statii de lucru pentru o perioada de 2 luni calendaristice sau pana pe 29.02,2020

Număr anunț
DA24859432
Autoritate contractantă
Administratia Cimitirelor si Crematoriilor Umane Bucuresti (CUI 9791650)
Furnizor / câștigător
NARIN ADVERTISING & CONSULTING SRL (CUI 22404336)
Cod CPV
50312000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat