Atribuită Cumpărare directă

Meniul zilei : Carne 150 gr Garnitura 250 gr Paine 50 gr Desert : la alegere : fructe 150 gr sau... mai departe PERIOADA 20-31 IANUARIE 2020=9 ZILE

Număr anunț
DA24876423
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC ARAD (CUI 3519720)
Furnizor / câștigător
KNOSSOS FOOD SRL (CUI 21599710)
Cod CPV
55523000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.786,74 RON
Valoare atribuită
4.786,74 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.786,74 RON

din 4.786,74 RON estimat