Atribuită Cumpărare directă

- Servicii de asigurare medicala in strainatate, conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari, pentru 1 persoana din Bucuresti, cu varsta cuprinsa intre 50 ani si 55 ani, care se deplaseaza in scop de Turism Suma asigurata: 50.000 EUR, Perioada deplasarii: 7 zile: 1 buc x 38 lei - pentru D-na TROCAN Carmen, deplasare in TOKYO (JAPONIA), perioada 16-22 IANUARIE 2020. - Servicii de asigurare medicala, in strainatate, conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari, pentru 1 persoana din Bucuresti, cu varsta cuprinsa intre 30 ani si 35 ani, care se deplaseaza in scop de Turism Suma asigurata: 50.000 EUR, Perioada deplasarii: 12 zile.: 1 buc x 51 lei - pentru D-na DELIU Denisa Sabina Emilia, deplasare in SYDNEY (AUSTRALIA), perioada 26 IANUARIE 2020 - 06 FEBRUARIE 2020.

Număr anunț
DA24856038
Autoritate contractantă
Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66512200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89 RON
Valoare atribuită
89 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

89 RON

din 89 RON estimat