Atribuită Cumpărare directă

Hartie xerox A4, 80 g/mp, 500 coli/top, opacitate 91%, grosime UM 98, alb CIE 155, ph neutru, performanta atat pentru imprimante laser ink jet, fax, cat si pentru imprimante color.

Număr anunț
DA24857588
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
IMAGE PAPER S.R.L. (CUI 30984226)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat