Atribuită
Cumpărare directă
Lapte Covalact-44 l, unt Covalact-12 buc, branza proaspata-3 kg, branza telemea-6 kg, smantana-5 buc, cascaval-2 kg, oua- 120 buc, piept pui dez.-26 kg, pulpa vita-8 kg, ceafa porc-13 kg, ceapa-10 kg, morcovi=5 kg, telina-2 kg, ardei kapia-6 kg, cartofi-15 kg, dovlecei-5 kg, varza-7 kg, mere-25 kg, banane-25 kg, verdeata proaspata-1 kg, lamai-1 kg, salam biscuiti-110 buc.
- Număr anunț
- DA24875114
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MARIN PREDA (CUI 29374186)
- Furnizor / câștigător
- ROCADA OFFICE GRUP SRL (CUI 30041487)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.619,31 RON
- Valoare atribuită
- 2.619,31 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.