Atribuită Cumpărare directă

RAR BISTRITA-NASAUD ( 30/14.01.2020 ) : PHILIPS TUB NEON 18W/12000K SNOW -- 25 buc x 3.81 DAB 00-845/4 BALAST ELECTRONIC 4X18W -- 5 buc x 31.6 KANLUX 1271 IT-1/20-B,W,BL,Y BANDA IZOLATOARE -- 4 buc x 2.59 DAB 03-260 SURUBELNITA DREAPTA 2.5X75MM -- 1 buc x 10.8 DAB 03-265 SURUBELNITA CRUCE NO.1 80MM -- 1 buc x 17.95 DAB 03-003 TESTER CU CABLU SI LED AC-DC (15-80) -- 1 buc x 18 SC 161241/D3 PRELUNGITOR 4PRIZE FARA INT -- 3 buc x 38.37

Număr anunț
DA24903989
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
TUB INTEGRAL SRL (CUI 14121975)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
425,47 RON
Valoare atribuită
425,47 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

425,47 RON

din 425,47 RON estimat