Atribuită Cumpărare directă

Prezervative urinare M = 110 bucati. Prezervative urinare L = 60 bucati. Prezervative urinare XL = 60 bucati. Marcaj CE. Necesar pana la 31.12.2020.

Număr anunț
DA24883817
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33712000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158,70 RON
Valoare atribuită
158,70 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

158,70 RON

din 158,70 RON estimat