Atribuită
Cumpărare directă
100 per nr. 6 + 50 per nr. 8 . Manusi chirurgicale din latex,sterile,fara pudra, cu suprafata usor texturata,avand manseta rulata intarita si forma anatomica(manusi diferentiate pentru cele doua maini. AQL:1,5(factorul de rupere:1,5%). Proteine latex continute:<50microgram/gram. In conformitate cu normele EN 455-1-2-3, ISO 9001, EN 556. Declaratia de conformitate CE. Produsele vor fi insotite la livrare de declaratie de conformitate . Termenul de valabilitate al produselor va fi de min. 12 luni de la data receptiei. Comanda va fi transmisa si prin fax/e-mail.
- Număr anunț
- DA24871314
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- MERCATOR MEDICAL SRL (CUI 18547761)
- Cod CPV
- 33141420-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 112,50 RON
- Valoare atribuită
- 112,50 RON
- Data publicării
- 17.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.