Atribuită
Cumpărare directă
pachet alimente NUMAR DE REFERINTA: 39774195 PRET DE CATALOG: 2.042,96 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: PACHET COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: CIOLANE AFUMATE FARA OS K BANANE CI.CCA.18KG C.I CARTOFI ALBI RO.10KG BUC VARZA MURATA RO KG C.I CEAPA GALBENA GASTRO NL K LADORNA LAPTE UHT 3,5% 1L SCHIMDT CACAO 20-21%125G PION NAP.CREMA CACAO1KG PAN FOOD SPIRALINE 48G PAN FOOD SPIRALINE1,8KG PAN FOOD SPIRALINE1,8KG HOCHL.CASCAVAL CLAS.FELII BRAVO DROJDIE PROASPATA 5 SECRET.BUNICII DROJDIE 5X NAPOLACT SANA 3,5% 330G P HELGA UNT 82% 200G AVI OUA COD 2 CLASA L 5X3 CRIST.SUNCA PRAGA 100G SUNCA PULPA PORC 650G S RINGA BACON CRUD FELIAT 1 FILE PIEPT PUI TAV.KG AGROSUL FICAT PUI 1000 G DUJARDIN MAZARE FINA 2,5 EDENIA SPANAC TOC.PORTION CAPSUNI CONGELATE 1KG LADORNA SMANTANA 25% 300G LADORNA SMANTANA 25% 850G MAGGI CUB GAINA 120G mai putin
- Număr anunț
- DA24860086
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.042,96 RON
- Valoare atribuită
- 2.042,96 RON
- Data publicării
- 16.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.