Atribuită
Cumpărare directă
COSTUM IMPERMEABIL Caracteristici Buzunare 4 - Jachetă: ascunse - talie (2) - Pantaloni: oblice - talie (2) - Glugă nedetașabilă, pliabilă în guler - Ajustări jachetă: manșete cu elastic - Pantaloni: elastic în talie - Îmbinări cusute și lipite - Închidere jachetă: fermoar - Reglaje jachetă: șnur la terminație - Pantaloni: capse la glezne Material Poliester/PVC Mărimi 6 buc- 2XL 10buc- 3XL PELERINA IMPERMEABILA Pelerină impermeabilă din poliester/pvc Lungime: 120 cm Buzunare 2 Orizontale - talie (2) Glugă ascunsă Închidere: fermoar Reglaje: manșete cu elastic. Material: Poliester/PVC Marime: 7buc- 2XL 6buc-3XL
- Număr anunț
- DA24875335
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
- Furnizor / câștigător
- VIKMAR SERV SRL (CUI 33194132)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.063 RON
- Valoare atribuită
- 1.063 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.