Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de curatare,raschetare,amorsare,gletuire,Lucrarile de demontare si montare tamplarie PVC,panouri cu 3-5 piese,si cel mult 2 deschideri,pana la 8m deschidere,Lucrari de reparatii glafuri,lucrari de inlocuire sau montaj lambriu,lucrari de pavare parchet, lucrari de vopsire,revopsire,lavabile,lucrari de decopertare, curatare a suprafetei,amorsare,tencuire,lucrari de turnare beton armat, lucrari turnare sape
- Număr anunț
- DA24895433
- Autoritate contractantă
- COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
- Furnizor / câștigător
- LUCA STEFAN VASILE SRL (CUI 35946037)
- Cod CPV
- 45453100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.499,20 RON
- Valoare atribuită
- 66.499,20 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.