Atribuită
Cumpărare directă
ADAPTOR PPR 20X1/2'' FE (M) 2 BUC X 2.9412 TEU PPR 20 4BUC X 0.5042 COT PPR 20-90 10BUC X 0.3361 MUFA PPR 20 10BUC X 0.2521 CLEME PPR DUBLE 20-22 14 BUC X 0.4202 DIBLU DRIVA-01(DIBL.GIPS CARTON) 30 BUC X 0.2101 SURUB LEMN 3.5X45ZN(DIN 7505A) 30 BUC X 0.0252 NIPLU ZN 1/2''-GEBO 4 BUC X 1.5126 ANCORA METALICA 8X60 ACHT10C 10 BUC X 1.0924 FIR ETANSANT UNI LOCK 180M 1 BUC X35.2101 FURTUN TRANSPARENT 1/2'' 15M X 1.6807 COLIER METALIC PT.FURTUN 12-2-MM(675705) 1 SET X 3.1092 LACAT CUPRAT CU AMPRENTA 40MM GSC403 2 BUC X 8.8235 ROBINET SFERIC NILE 1/2'' I-E FLUT.163603 2 BUC X 9.6639 PRELUNGITOR ZN 1/2''X100 4 BUC X 1.6807 CURBA SUDABILA 1/2'' 8BUC X 2.9412 TEAVA NN 1/2''(21.3X2MM)30 M X 3.2773 TEAVA PPR 20GF-4M 7BUC X 7.4790 OSB 3 18MM(2.5X1.25) 3BUC X 67.1429 mai putin
- Număr anunț
- DA24866183
- Autoritate contractantă
- Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 526,55 RON
- Valoare atribuită
- 526,55 RON
- Data publicării
- 17.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.