Atribuită Cumpărare directă

Test imunocromatografic HIV1/2- caseta. Specificatii tehnice: Senzitivitate: 100%; Specificitate: 99,97%. Ambalare: Kit cu 50 casete/teste ambalate individual. Producator Koroglu (Laboquick) - Turcia. Marcaj CE IVD. Termen de valabilitate: 12-24 de luni

Număr anunț
DA24881016
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MANGALIA (CUI 4515441)
Furnizor / câștigător
DDS DIAGNOSTIC SRL (CUI 14688172)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
187,50 RON
Valoare atribuită
187,50 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

187,50 RON

din 187,50 RON estimat