Atribuită
Cumpărare directă
Imprimanta HP LaserJet Pro M102a; A4, max 22ppm, max 600x600dpi (HP FastRes 1200), 128MB RAM, procesor 600MHz, fpo 7.3 sec, limbaje PCLmS, URF, PWG, tava 150 coli, USB 2.0, toner in-box 700 pag, max 10.000pag/luna, recomandat 150-1.500 pag/luna, functii software : tehnologie Instant-on, HP Auto-On/Auto-Off: 1 buc x 325 lei, Toner original pentru imprimanta M102a 1600 pag: 2 buc x 245 lei, Toner Original Lexmark 51B2H00 MS/MX 417 517 617 Black: 2 buc x 639 lei, Toner color pentru Konica Minolta C35 (cyan, yellow, magenta): 3 buc x 85 lei
- Număr anunț
- DA24871744
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC ORAVITA (CUI 3228187)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.348 RON
- Valoare atribuită
- 2.348 RON
- Data publicării
- 17.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.