Atribuită
Cumpărare directă
Anse electrocauter (fire) NUMAR DE REFERINTA: 31711125 PRET DE CATALOG: 430,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 31711140-6 Electrozi (Rev.2) DESCRIERE: Ansa electrocauter (fire) 4 Increase value Decrease value 430,00 1.720,00 Camp chirurgical nesteril TMS 210x160cm un singur strat netesut NUMAR DE REFERINTA: tms210 PRET DE CATALOG: 7,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 19212000-5 Tesaturi din bumbac (Rev.2) DESCRIERE: Camp chirurgical nesteril TMS 210x160cm un singur strat netesut 200 Increase value Decrease value 7,00 1.400,00
- Număr anunț
- DA24868498
- Autoritate contractantă
- Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
- Furnizor / câștigător
- ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
- Cod CPV
- 31711140-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.120 RON
- Valoare atribuită
- 3.120 RON
- Data publicării
- 17.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.