Atribuită Cumpărare directă

Plasture steril, pe suport de material netesut, cu corp absorbant care nu adera la plaga. Indicat pentru fixarea branulelor si cateterelor intravenoase. Dimensiune: 8 x 6 cm. Mod de ambalare: cutie x 50 bucati !!!cantitatea este necesara pana la data de 30.04.2020

Număr anunț
DA24875012
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
33141112-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON

din 7.200 RON estimat