Atribuită Cumpărare directă

1 .NL Curatenia generala a terasei si amorsa-40 MP 2. RpCE36A Executarea izolatiei hidrofuge cu membrana SAGITA V3- 40 MP 3 .RpCE35A Executarea izolatiei hidrofuge cu membrana SIRRAH P 4.5-40 MP 4. RpCE28A Izolare guri scurgere interioare-1 BUC

Număr anunț
DA24889742
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN DOLJ (CUI 4554238)
Furnizor / câștigător
OLTHIZ CONREP S.R.L. (CUI 3873115)
Cod CPV
45261310-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.998,44 RON
Valoare atribuită
1.998,44 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.998,44 RON

din 1.998,44 RON estimat