Atribuită Cumpărare directă

Acid poliglicolic TRUGLYDE fir resorbabil, inlocuitor de catgut, steril Fara ac, 150 cm nr.1 - 120 buc Acid poliglicolic TRUGLYDE fir resorbabil, inlocuitor de catgut, steril Fara ac, 150 cm nr. 2 - 120 buc

Număr anunț
DA24903829
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Turceni (CUI 7530616)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33141120-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.229,60 RON
Valoare atribuită
2.229,60 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.229,60 RON

din 2.229,60 RON estimat