Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia se deruleaza prin proiectul MODERNIZARE ȘI DOTARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ TĂRLUNGENI – SECȚIA MAGHIARĂ. Pachetul va contine sistem desktop cu: • Procesor min 6 coruri / min 9MB/ min 6T / frecventa min 2,5 GHz max 4.1 GHz / 65W • Placa grafică integrată, • Memorie min 8GB DDR4, • Stocare min 128 GB SATA SSD (Solid State Drive) • Medii citire-scriere 8x DVD+/-RW 9.5mm Optical Disk Drive • Porturi I/O: min 4x External USB 3.1 Type-A, min 4x External USB 2.0 Type-A, min 1 x RJ-45, min 1x DisplayPort 1.2, min 1 x HDMI 1.4, min 1 x UAJ, min 1 x Line-out Slots: min 1 x M.2 for wireless, min 1 x M.2 for storage, • Sursă alimentare min 200W • Mouse wired/wireless, • Tastatură wired / wireless (US/International) • Monitor min 23.8 inch tehnologie LED IPS, rezoluție min 1920x1080, 5ms(GTG), contrast min 3000:1, min Full HD, D-sub/HDMI 1.4/DP 1.2, Viewing angle: 178/178, Flicker-free • Licență Windows 10 Pro 64bit • Licență Microsoft Office 2019 Home and Business 32-bit/x64 • Garantie 36 luni
- Număr anunț
- DA24906716
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA TARLUNGENI (CUI 29459304)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.850 RON
- Valoare atribuită
- 41.850 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.