Atribuită
Cumpărare directă
Conform oferta nr 1184064.7/17.01.2020 depusa de S.C. Chorus Marketing and Distribution S.R.L., exclusiv pozitia 9 din oferta, in urma publicarii de catre autoritatea contractanta a Anuntului de publicitate ADV1124734. Termen de garantie 12 luni de la receptia cantitativa si calitativa a sistemului. Incheierea prezentei accesari din SEAP reprezinta COMANDA FERMA A AUTORITATII CONTRACTANTE.
- Număr anunț
- DA24894811
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 13808750)
- Cod CPV
- 31210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.403,91 RON
- Valoare atribuită
- 12.403,91 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.