Atribuită
Cumpărare directă
1. PIESA ANCORARE DUBLA (10600109) BUC 2000 0.65 1300.00 2. PIESA IMBINARE LINIARA CD (10600110) BUC 1000 0.40 400.00 3. TIJA RIGIPS CU OCHI 1000MM (10600114) BUC 1000 0.75 750.00 4. SUR AFR CAP HEX 7540N 4,8X22ZA SW8 844G (11137251) BUC 500 0.14 68.50 5. FURTUN DE AER 15M (11120933) BUC 1 21.80 21.80 6. PRELUNGITOR TIJA SINIAT (10603483) BUC 1000 0.50 500.00 7. TIJA RIGIPS 500M SINIAT (10602522) BUC 1000 0.51 510.00 8. PIESA SUSPENDARE CD SINIAT (10602267) BUC 1000 0.78 780.00
- Număr anunț
- DA24885473
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02132 (CUI 14236177)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.330,30 RON
- Valoare atribuită
- 4.330,30 RON
- Data publicării
- 21.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.