Atribuită Cumpărare directă

urda 5kg;unt 60 buc;smantana 4 buc;lapte 39 l; cascaval 5kg;smantana 4 buc;branza vaci 5 kg; telemea 4 kg

Număr anunț
DA24862430
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 23 BOTOSANI (CUI 23133936)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI 14400295)
Cod CPV
15541000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
755,15 RON
Valoare atribuită
755,15 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

755,15 RON

din 755,15 RON estimat