Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE SANITARE PREZENTA TINE LOC DE COMANDA!

Număr anunț
DA24876985
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SMEENI (CUI 4385457)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
39226220-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
232,95 RON
Valoare atribuită
232,95 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

232,95 RON

din 232,95 RON estimat