Atribuită
Cumpărare directă
Trusa de prim ajutor de urgenta Avizată de Ministerul Sanătății Publice. Cutie din material plastic, etanșă, cu colțuri rotunjite. Conținutul trusei medicale de prim ajutor: - Foarfece cu varfuri boante – 1 buc - Dispozitiv respiratie gura-gura – 1 buc - Pipa Guedel marime 4 – 1 buc - Pipa Guedel marime 10 – 1 buc - Pansaplast(plasture) 6/50 cm – 1 buc - Fasa tifon 5 cm/4 m – 5 buc - Fasa tifon 10 cm/ 5m – 10 buc - Bandaj triunghiular l=80mm – 2 buc - Vata hidrofila sterila 50 g – 2 buc - Manusi de examinare – 10 per - Comprese sterile 10/8 cm x 10 buc – 10 pac - Alcool sanitar – 200 ml - Alcool iodat – 200 ml - Rivanol solutie – 200 ml - Deschizator de gura – 1 buc - Garou elastic 50 cm – 1 buc - Atele din material plastic – 2 buc - Leucoplast 5 cm/3 m – 1 rola - Leucoplast 2,5 cm/ 2,5 m – 1 rola - Pansament individual 2/6 cm – 10 buc - Pansament cu rivanol 6/10 cm – 5 buc - Perogen – 1 flacon - Batiste hartie dezinfectante – 10 buc - Ace siguranta – 12 buc - Pahare de unica folosinta – 5 buc - Caiet 50 de file – 1 buc - Pix/creion – 1 buc - Brosura prim ajutor – 1 buc Valabilitate produs 24 luni. Produsul să fie livrat sigilat
- Număr anunț
- DA24872996
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33141623-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 387,27 RON
- Valoare atribuită
- 387,27 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.