Atribuită Cumpărare directă

Vimovo 500mg/20mg*60cpr.elib.modif / COMBINATII (NAPROXENUM + ESOMEPRAZOLUM) / ASTRA ZENECA UK LIMIT... mai departe

Număr anunț
DA24869227
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33632100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
237,57 RON
Valoare atribuită
237,57 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

237,57 RON

din 237,57 RON estimat