Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere a iluminatului public stradal. Contravaloare pieselor, materialelor si consumabilelor aferente, necesare indeplinirii integrale si corespunzatoare a serviciului vor fi suportate de catre beneficiar in baza devizelor prestatorului

Număr anunț
DA24871547
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI ARBORE (CUI 4326965)
Furnizor / câștigător
ILVASTEO S.R.L. (CUI 16683546)
Cod CPV
50232100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.600 RON
Valoare atribuită
15.600 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.600 RON

din 15.600 RON estimat