Atribuită Cumpărare directă

Clip hemostaza endoscopica pentru reincarcare aplicatoare clipuri reutilizabile proprii si aplicatoare Olympus, unghi 90 grade ; Ac hemostaza endoscopica; Aplicator clipuri hemostatice reutilizabil 2300 mm; Piesa bucala reutilizabila pentru endoscopie digestiva; Cosulet tip Rothnet pentru recuperat polipi colonici PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA24879986
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
Furnizor / câștigător
EURODIAGONAL S.R.L. (CUI 26093909)
Cod CPV
33141120-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.940 RON
Valoare atribuită
3.940 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.940 RON

din 3.940 RON estimat