Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR SKY COPY A4 80G/MP SKYCOPYA4 23 DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI PT INCOPCIAT DACO DIVERSE CULORI DO001 145 FOLIE PROTECTIE NOKI 4830 150 AGRAFE BIROU METALICE, OFFICE COVER, 33MM, 100PCS/CUT AS-03 7 MARKER PERMANENT SCHNEIDER 130,1-3MM P04499 1 TEXTMARKER SCHNEIDER JOB150 JOB150 4 PLIC B4 CU BURDUF SILICONIC 105947 P01636 110 PLIC C4 ALB GUMAT 138202 P01634 100 PLIC C5 ALB GUMAT 135202 P01623 160 PLIC C6 ALB GUMAT 121201 P01620 100 CAPSE OFFICE COVER NR. 24/6, 1000 BUC/CUT SL1001 5 BANDA CORECTOARE NOKI TWINGO 33mm X 8M B661 3 LIPICI SOLID DACO 25G LS025 1 DOSAR CU SINA COLOR P01692 60 REGISTRU INTRARE-IESIRE CORESPONDENTA, A4, 100 FILE/CARNET P01707 3 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 50MM NOKI 56412 4 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 80MM HERLITZ P05370 29
- Număr anunț
- DA24870725
- Autoritate contractantă
- Comuna Schitu (Consiliul Local Schitu Giurgiu) (CUI 5123632)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 793,42 RON
- Valoare atribuită
- 793,42 RON
- Data publicării
- 17.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.