Atribuită
Cumpărare directă
- HEPATROMBIN / HEPATHROMBIN 500UI/G GEL x 40g - STADA HEMOFARM SRL - ROMANIA Cutie x 1 tub x 40g Pretul este pe cutie fara TVA; TVA = 9% - AMPICILINA 1g - ANTIBIOTICE SA IASI Forma de prezentare: Cutie x 50 flacoane din sticla incolora continand pulbere pentru solutie injectabila (2 ani) - PROPRANOLOL 10mg -SINTOFARM SA - ROMANIA Cutie x 5 blistere Al/PVC x 10 comprimate (3 ani) Grupa terapeutica: C07AA05 COD CNA Tine loc de comanda !!
- Număr anunț
- DA24871250
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI 13591928)
- Cod CPV
- 33622400-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.198,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.198,50 RON
- Data publicării
- 17.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.