Atribuită Cumpărare directă

PERE, PORTOCALE

Număr anunț
DA24885775
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP UNIVERSUL COPIILOR (CUI 17971458)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
03222000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
561,93 RON
Valoare atribuită
561,93 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

561,93 RON

din 561,93 RON estimat