Atribuită Cumpărare directă

Acumulator (baterie) VRLA CSB pt UPS, 12V 9AH (HR1234W F2) BUC 12; UPS APC BR1500G-GR Power-Saving Back-UPS Pro 1500, 1500VA / 865W, 230V Schuko, Line Interactive BUC 1.

Număr anunț
DA24900771
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
31154000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.584 RON
Valoare atribuită
2.584 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.584 RON

din 2.584 RON estimat